Hetman Dąbrówka Wisłocka - Sokół Partynia

Marcin Gancarczyk Trener

Krzysztof Giermata

10.05.2015

Kolejny mecz i kolejna wygra. Tym razem podejmowaliśmy u siebie ekipę Sokół Partynia. Goście nie mieli wiele do powiedzenia w tym meczu gdyż to my prowadziliśmy grę. Od samego początku meczu nasi zawodnicy spisywali się świetnie. Defensywa nie dopuszczała do wielu sytuacji rozbijając każdy atak rywala. Świetnie w środku pola spisywał się Damian Mucha ale i także boczni obrońcy Krzysztof Koza i Jarosław Mucha. Ku zaskoczeniu wszystkich świetnie spisywał się Daniel Czuchra grający zazwyczaj na bramce ale tym razem przez problemy personalne musiał wystąpić na pozycji full-stopera. Ofensywa totalnie czapki z głów skrzydłowi i środkowi pomocnicy grali żadna kombinacyjna grę wiele było zagrań na czyste pole zwłaszcza do skrzydłowych którzy zgrabnie wrzucali piłkę na pole karne na czekających napastników. Grający na skrzydłach Kamil Kuzara i Dominik Kuzara Zasługują wiec na spore pochwały. Na nie mniejsza chwałę zasługują Marcin Łapa oraz Mariusz Giermata. Napastnicy tworzyli sytuacje bramkowe lecz zabrakło szczęcie. Jacek Mucha i Dominik Brzycki również świetnie spisywali się w tym meczu. W drugiej odsłonie na boisku zameldował się Arkadiusz łapa i zanotował dwie strzelone bramki choć strzelanie rozpoczął Kamil Kuzara to Arek mógł zaliczyć hat-tricka ale przestrzelił bramkę posyłając ją „panu bogu w okno”. Pod koniec Spotkania goście również mieli rzut karny ale nasz Bramkarz Krzysztof Giermata obronił go zachowując czyste konto.