Strug Tyczyn Gospodarze
Orzeł Wysoka Głogowska Goście

19.04.2015

Bąk, Watras, Pietrucha, Kucharzyk, Bać (Głowacki), Zieliński (Rembisz), Chmiel (Pękala), Wesół, Żabiński, Hajkowicz (Drzał), Sojecki (Duda)

Dzisiejsze spotkanie odbyło się przy bardzo złych warunkach atmosferycznych. Mecz rozpoczął się wyrównaną walką z obu stron. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie, nie wiadomo co się stało. Nasi chłopcy najwyraźniej zapomnieli jak się wygrywa. Piłka była szybsza od zawodników, którzy nie mogli się dostosować do mokrej powierzchni boiska. W meczu padła pierwsza bramka zdobyta przez naszych zawodników tylko że nie do właściwej bramki. Piłka podskoczyła przed naszym bramkarzem i podobnie jak niegdyś Artur Boruc nie trafił w piłkę tak nasz bramkarz musiał ją wyciągać z bramki. Pozostałe gole padły również po naszych katastroficznych błędach w defensywie. Myślę, że ten deszcz zmył głowy naszym chłopcom i przemyślą sobie co mają do poprawy. Nie którzy zapomnieli że gra w piłkę polega nie tylko na graniu ale też na trenowaniu i co widać na treningach. Niektórzy zawodnicy włożyli całe serce do gry co było widać. Dalej jesteśmy drużyną i wierzymy w awans nie tylko przy wygranych ale i przy takich porażkach jak ta. Musimy się teraz pozbierać i wziąć tą porażkę na klate bo już w następną niedziele gramy u siebie z Jasionką. Zawodnikiem meczu zostaje strzelec pierwszej bramki Jakub Sowa(Strug Tyczyn).