Brak kar

Kacper Zima Trener

Kacper

23.05.2015

Dzisiaj (tj. 23.05) została rozegrana XIV kolejka o mistrzostwo "A" klasy trampkarzy i juniorów. W sobotnie popołudnie podejmowaliśmy drużynę Markiewicza Krosno.

Spotkanie rozpoczęliśmy bez najlepszego strzelca drużyna Szymona Dołęgowskiego. I połowa to zmarnowane sytuacje obu zespołów. W naszej drużynie stu-procentową sytuacje zmarnował Kacper Parylak, a dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Michalak.

W drugiej części spotkania na boisku zameldowali się: Kacper Zima, Szymon Dołęgowski i Piotr Rajchel. Jak się później okazało wnieśli bardzo dużo do gry zespołu. Po podaniu Karola Sokoła, piłkę pod nogami przepuszcza Dołęgowski, a Zima otwiera wynik spotkania. Goście nie przestawiali atakować na bramkę naszego bramkarza - przyniosło to efekt w postaci bramki. To nie koniec emocji w tym meczu, można powiedzieć, że to ich początek. Po zagraniu ręką w polu karnym naszego zawodnika, sędzia wskazał na 11 metr. Goście wychodzą na prowadzenie. Po chwili mogliśmy już przegrywać 1:3, ale przyjezdni nie wykorzystali rzutu karnego. Mimo niekorzystnego wyniku, drużyna z Lubatówki się nie poddawała. W polu karnym futbolówkę dostaje jeden z naszych piłkarzy, zostaje sfaulowany i sędzia ponownie wskazuje na wapno - tym razem po drugiej stronie boiska. Do piłki podchodzi Dołęgowski i kieruje piłkę do siatki. Do końca meczu zostało już niedużo czasu. Kolejne ataki, piłkę w polu karnym rywala ma Rajchel, zdaniem sędziego zostaje popełnione przewinienie na naszym graczu i sędzia po raz czwarty w tym spotkaniu odgwizduje rzut karny. Do piłki ponownie podchodzi Dołęgowski i podwyższa rezultat. Minuty lecą. Strzał zawodnika gości, piłka, po nieudanej interwenci naszego bramkarza, wpada do siatki. Po kilku minutach gry futobolówkę dostaje Rajchel, ten zagrywa do Dołęgowskiego, strzelec obu karnych wystawia Sokołowi a ten lewą nogą kieruję piłkę do bramki i ustala wynik.

Mecz był bardzo ciężki. Popełnialiśmy dużo błędów. Pokazaliśmy, że mimo niesprzyjającego wyniku potrafimy się podnieść i w rozliczeniu wygrać całe spotkanie.