Płomień Morawsko Gospodarze

Dariusz Dubiel

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 29.09.2013 r. Wesoła Zadąbrowie przegrała z Płomieniem Morawsko w spotkaniu 8. kolejki jarosławskiej okręgówki. W pierwszej połowie kibice na stadionie w Morawsku obejrzeli 6 bramek. Gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Marcina Gołębiowskiego, a wynik chwilę później podwyższył Marek Pajda. Zawodnicy Wesołej równie szybko wyrównali wynik spotkania. Kontaktową bramkę zdobył Paweł Łoś, a do remisu doprowadził Rafał Wach. Płomień wyszedł na ponowne prowadzenie dzięki nieszczęśliwej interwencji, debiutującego w barwach Wesołej, Łukasza Buczko. Pierwsza część meczu zakończyła się jednak remisem 3:3, a wyrównującą bramkę zdobył Konrad Demski. Kolejne bramki, decydujące o zwycięstwie, strzelali już tylko zawodnicy z Morawska. Pierwsze trafienie w sezonie zanotował Tomasz Sawa, a drugą bramkę w meczu dopisał do swojego konta Gołębiowski. Drużyna z Zadąbrowia po raz pierwszy wystąpiła pod wodzą trenera Dariusza Dubiela. W spotkaniu w Morawsku zadebiutowali także wspomniany Buczko, oraz Bartłomiej Jaroch. Druga porażka z rzędu przesunęła naszą drużynę na 8. pozycję w ligowej tabeli. Płomień Morawsko, zdobywając cenne 3 punkty, zmniejszył dystans do reszty stawki, zostając na 14. miejscu w tabeli.