Błękitni Grzęska - LKS Wesoła Zadąbrowie

Robert Tyrawski Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

14.12.2014

W dniu 19.04.2014 r. Wesoła Zadąbrowie przegrała wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Grzęska. Zwycięską bramkę dla miejscowych strzelił 42-letni Andrzej Krupa. Tylko brak skuteczności gospodarzy oraz świetnie dysponowany w bramce Jacek Mazur (na zdj.) uchroniły Wesołą przed pogromem jeszcze w 1. połowie. W 2. części meczu lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy z Zadąbrowia, lecz znów bliżej zdobycia bramki byli miejscowi. Najlepszej sytuacji, po zagraniu piłki ręką w polu karnym przez Piotra Barana, nie wykorzystał kapitan Błękitnych - Sławomir Solarz. Strzał z rzutu karnego obronił Mazur, ratując Wesołą przed stratą kolejnej bramki. Najbliżej strzelenia wyrównującego gola był Konrad Demski, jednak piłkę z najbliższej odległości w porę wybił obrońca z Grzęski. Po przerwie na boisku pojawił się Paweł Łoś. W kadrze, po za czwórką stałych nieobecnych (Wach, Tyrawski G., Lonc, Fujarowicz), zabrakło tym razem również Mateusza Słowika. Drużyna z Grzęski rewanżuje się za jesienną porażkę, oddalając się jednocześnie na 9 punktów od strefy spadkowej. Wesoła pozostaje zatem w strefie spadkowej, od której w tej kolejce oddaliły się nieznacznie ekipy z Przemyśla, Gniewczyny i Lubaczowa. W tym momencie tracimy: 2 pkt. - Morawsko, 3 pkt. - Lubaczów, 4 pkt. - Kisielów-Pełnatycze i Czuwaj, 5 pkt. - Piwoda i Gniewczyna.