Nudny remis

Pionier Średnia Wieś – Bieszczady Jankowce 1:1

Andrzej Zieliński 34

W niedzielę BKS grał bardzo ważny mecz z drużyną Pioniera Średnia Wieś na wyjeździe. Od początku mecz nie obfitował w sytuacje bramkowe, było dużo walki w środku pola, wiele stałych fragmentów gry, a mało konkretnych akcji. Obie drużyny próbowały zaskakiwać bramkarzy strzałami z dystansu lub stwarzały zagrożenie po rzutach rożnych i wolnych. W 34 minucie Kacper Bryndza odebrał piłkę obrońcy i podał do Andrzeja Zielińskiego, a ten ładnym strzałem pokonał bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie gra wiele się nie zmieniła, znów było dużo walki w środku pola, dużo fauli i stałych fragmentów. W 54 minucie szybka akcja gospodarzy, faul w polu karnym, jedenastka pewnie wykonana i remis. Obie drużyny próbowały zmienić rezultat i strzelić decydującą bramkę, ale brakowało dobrych sytuacji. Mecz był nudny, obie drużyny walczyły dużo w środku pola, wykazały się dużymzaangażowaniem, alestworzyły mało okazji do strzelenia bramki, a te najważniejsze zostały wykorzystane.
Skład: T.Franke– M. Bryndza, MateuszUzdejczyk (65 M.Brajewski), P. Stefanowski, Ł. Pawlak – D.Bryndza (60 Ł.Usyk), K.Dunaj (70 M. Mikołajczak), K. Bryndza, KrystianUzdejczyk– A.Zieliński (40 KamilUzdejczyk), D. Kaliciński