Zwycięstwo na koniec rundy

Bieszczady Jankowce - Zalew Myczkowce 3:0

Andrzej Zieliński 30, Kamil Uzdejczyk 36, Mateusz Uzdejczyk 90

W ostaniej kolejce rundy jesiennej BKS podejmował ostatni w tabeli Zalew Myczkowce. Od początku gospodarze zepchnęli drużynę gości do obrony i co chwila stwarzali dobre sytuacje do strzeleni bramki. Gol padł dopiero w 30 minucie,  gdy swoją czwartą bramkę w tej rundzie strzelił Andrzej Zieliński, 6 minut później podwyższył Kamil Uzdejczyk po asyście Krystiana Uzdejczyka. W drugiej połowie BKS cały czas atakował dążąc do strzelenia kolejnej bramki, dobre sytuacje w pierwszej i drugiej połowie mieli Krystian Uzdejczyk, Kamil Uzdejczyk, Andrzej Zieliński i Sebastian Lipka, bardzo groźnie z dystansu strzelał Daniel Lipka, ale przez całe spotkanie bardzo dobrze spisywał się bramkarz gości. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:0, w 90 minucie bardzo ładnym strzałemz rzutu wolnego popisał się Mateusz Uzdejczyk i strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach BKS. Kolejny raz szwankowało wykorzystanie sytuacji, co odbija się w meczach z mocniejszymi rywalami. BKS zakończył rundę na szóstym miejscu, co jest na pewno poniżej możliwości drużyny.