Zacięty mecz w Porażu

Juventus Poraż - Bieszczady Jankowce 3:3

Kamil Uzdejczyk 5, Łukaszp Pawlak 18, Krystian Miśko 58

BKS objął prowadzenie już w 5 minucie po ładnym strzale z rzutu wolnego Kamila Uzdejczyka, drużyna gospodarzy nie mogła się otrząsnąć i w 18 minucie Łukasz Pawlak podwyższył na dwa zero po ładnym strzale głoa. Od tego momentu gospodarze zaczęli dominować na boisku i jeszcze przed przerwą strzelili trzy bramki. BKS próbował strzelić bramkę po stałych fragmentach gry lub strzałach z dystansu. Drugą połowę, lepiej zaczęli goście, od początku starali się doprowadzić do wyrównania. Kamil Uzdejczyk trafił w słupek, a Dominik Bryndza pomylił się w dobrej sytuacji. Wyrównał po łądnym strzale z dystansu Krystian Miśko. W końcówce obie drużyny stwarzały sobie sytuację, jednak żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki decydującej o zwycięstwie. To był dobry mecz, obie drużyny zagrały na wysokim poziomie i potrafiły stworzyć sobie sytuacje bramkowe. BKS miał szansę odnieść wygraną, jednak zabrakło trochę szczęścia. Warto pochwalić cały zespół za zaangażowanie i walkę na całym boisku.

Skład : T.Franke(46 J.Usyk) - G.Weremiński, Ł.Pawlak, M.Uzdejczyk, K.Miśko - D.Bryndza(60 K.Dunaj), D.Kaliciński, D.Lipka, Krystian Uzdejczyk - Kamil Uzdejczyk, A.Zieliński (70 H.Mazgaj)