Niewykorzystana szansa

Bieszczady Jankowce - Osława Zagórz 1:1

D.Bryndza 40

Nie udało się gospodarzom przełamać serii meczów bez zwycięstwa. Już na początku spotkania prosty błąd w rozegraniu i goście obejmują prowadzenie. Po niemrawym początku BKS zaczął dochodzić do głosu i mieć coraz większą przewagę nad drużyną Osławy. Jankowce stwarzały zagrożenie zarówno po stałych fragmentach gry, jak i po ładnych akcjach. Po rzutach rożnych bliscy wyrównania byli Kamil Uzdejczyk( trafił w poprzeczkę) jak i Dominik Bryndza ( piłka wybita z linii). Po dobrych, składnych akcjach swoje sytuacje mieli Łukasz Pawlak, Andrzej Zieliński i Dawid Kaliciński. Dopiero w 40 minucie po ładnej wrzutce Daniela Lipki strzałem głową wyrównał Dominik Bryndza. Po przerwie BKS dalej atakował, stwarzał groźne sytuacje po strzałach z dystansu i znów jak w pierwszej połowie po stałych fragmentach gry. Najlepszą okazję do strzelenia bramki miał Dawid Kaliciński po ładnym zagraniu Kacpra Bryndza, jednak strzelił tuż nad bramką. W końcówce do głosu doszli goście, zwłaszcza po czerwonej kartce dla Łukasza Usyka. Żadne z drużyn w końcówce nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. BKS zagrał bardzo dobre spotkanie, dużo lepsze niż tydzień temu w Olszanicy. Niestety nie udało się wykorzystać żadnej z dogodnych sytuacji. Warto pochwalić cały blok defensywny za bardzo dobrą grę, na niewiele mogli sobie pozwolić ofensywni piłkarze gości. To już czwarty mecz bez zwycięstwa, drugi remis z rzędu 1:1, kolejny mecz który można określić spotkaniem niewykorzystanych szans.

Skład : T.Franke - Ł.Usyk, M.Uzdejczyk, Ł.Pawlak, K.Miśko - D. Bryndza( 75 G.Weremiński), D.Kaliciński (70 M.Mikołajczak), D.Lipka, Kamil Uzdejczyk - A.Zieliński( 85 H.Mazgaj) K.Bryndza

Powiązana galeria: