Miłe złego początki

BieszczadyJankowce– JuventusPoraż1:7
Andrzej Zieliński 9
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dlaJankowiec, bo już w 9 minucie sytuację sam na sam wykorzystał Andrzej Zieliński. Gospodarze na początku mieli przewagę, ale następne bramki padały dla gości, najpierw w 20 i 26 minucie, a tuż przed przerwą podwyższyli na 3:1. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej na boisku była już tylko jedna drużyna. Zawodnicy z Poraża strzelili cztery bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:7. BKS mimo dobrego początku zagrał bardzo słabe spotkanie, jedno z najgorszych w ostatnich latach zasłużenie przegrał.
Skład:J.Usyk (46 T.Franke) – M. Bryndza, MateuszUzdejczyk, P. Stefanowski, Ł. Pawlak – D.Lipka, K. Dunaj, H.Mazgaj (46 M. Mikołajczak), K. Bryndza – A. Zieliński, K.Uzdejczyk