Bezbramkowo w Lutowiskach

Otryt Lutowiska - Bieszczady Jankowce 0:0

Przedostatni mecz rundy to wyjazd do Lutowisk bez kilku podstawowych zawodników ( Mateusz Bryndza, Łukasz Pawlak, Krystian Uzdejczyk) i  przy mocno padającym deszczu. Od początku to BKS zaatakował, w pierwszy kilku minutach goście co chwila stwarzali zagrożenie, i co chwilę kotłowało się pod bramką gospodarzy. Po początkowym naporze, gospodarze się obudzili i groźnie zaatakowali, ale bardzo dobrze w bramce spisał się Tomasz Franke. Pierwsza połowa była ciekawa, mimo cięzkich warunków pogodowych obie drużyny starały się grać w piłkę i stwarzały sytuacje. Dobre sytuacje mieli Andrzej Zieliński, Dominik Bryndza, bardzo grożnie z dystansu strzelał Kacper Bryndza, było dużo rzutów rożnych, po których było grożnie, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga część gry była podobna do pierwszej, obie drużyny miały swoje sytuacje, ale nie potrafiły strzelić zwycięskiej bramki. Dla BKS dobre sytuacje miał Kacper Bryndza, Andrzej Zieliński, bardzo groźnie z dystansu strzelał Krystian Miśko, w ostatnich minutach Jankowce miały rzuty rożne, było zamieszanie pod bramką, ale nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. W Lutowiskach odbyło się bardzo ciekawe spotkanie, obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie. BKS zagrał z dużym zaangażowaniem, każdy walczył od pierwszej do ostatniej minucie , ale zabrakło trochę szczęscia i wykorzystania którejś z okazji, dobrze w bramce spisywał się Tomasz Franke , który zachował czyste konto, bardzo dobrze zagrał też Daniel Lipka na nietypowej dla siebie lewej obronie.

Skład : T. Franke - P. Stefanowski, K. Dunaj, D. Lipka, P. Uluszczak - K. Miśko, D. Kaliciński, Kamil Uzdejczyk, K. Bryndza - A. Zieliński, D. Bryndza