Henryk Rąpała Opieka medyczna

admin

06.10.2014

Wygrana Alfy po festiwalu nieskuteczności !

Goście przyjechali do Siedlisk w liczbie dziewięciu i ta informacja pozwalała przypuszczać, że trzy punkty mogą zdobyć gospodarze. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny Alfy. Szybko strzelona bramka głową - z rzutu rożnego, przez Dawida Drwala miała dać spokój w grze gospodarzy, jednak nic z tych rzeczy. Długo drużyna gospodarzy nie mogła strzelić bramki choć sytuacje ku temu były bardzo dobre, jednak nieporadność w polu karnym gości powodowała że długi czas utrzymywał się wynik 1-0. Dopiero w 39 minucie gospodarzy wyręczył zawodnik Liwocza, który samobójczym strzałem podwyższył wynik na 2-0. Wynik do przerwy ustalił doświadczony Tomek Skrężyna. Po przerwie obraz gry nie wiele uległ zmianie, raz po raz doskonałe sytuacje marnowali piłkarze Alfy. Na nic się zdała przewaga gospodarzy, jak bramkę na 3-1 zdobyli goście. Wynik meczu ustalił powracający do gry po przerwie spowodowanej wyjazdem za granicę - Kamil Nowak. Cieszą trzy punkty oraz wypracowane sytuacje, jednak ich wykorzystywanie a raczej niewykorzystywanie musi dać dużo do myślenia zawodnikom. Przygotowaliśmy krótką relację video z tego spotkania: