KS Łękawica

admin

24.09.2014

Pierwsze zwycięstwo Alfy w sezonie.... hat-trick  Filipa Łątki !!!

Nic nie zapowiadało zwycięstwa Alfy w sobotnim meczu z Łękawicą. Do przerwy drużyna gości prowadziła 0:2 a po 4 minutach drugiej połowy miała już trzy bramki zaliczki. Jednak drużyna z Łękawicy jest znana z tego że drugie połowy są bardzo słabe w ich wykonaniu i tak również było tym razem. W 58' minucie piękną bramkę po uderzeniu z przewrotki strzelił Maciej Dudek po dośrodkowaniu Tomka Skrężyny. Dwie minuty później festiwal strzelecki zaczął Filip Łątka - ponownie po asyście Skrężyny. W 65' min Łątka strzelił druga bramkę- głową, po dośrodkowaniu Marcina Kordeli, a następnie w 74' min pięknie uderzył z woleja po trzeciej już asyście  w tym meczu Tomka Skrężyny. W 85' zawodnicy Alfy wyprowadzili kontrę - po podaniu F. Łatki , Skrężyna "położył" obrońce w polu karnym i strzelił do pustej bramki.

Należy podkreślić,że trzy asysty w meczu zanotował doświadczony Tomasz "Scyzor'" Skrężyna, który powrócił do zespołu po kilku latach przerwy.W tym spotkaniu zespół Alfy zaprezentował niebywałą skuteczność, oby taka utrzymała się również w niedzielnym meczu w Siemiechowie. Zapraszamy wszytkich kibiców na "Tabiś Arena", początek meczu o godz. 14.00.