Grzegorz Kuchta

26.10.2014

Cisy 15 : 0 Topór

Bombardowanie na głównym boisku Gościbi.

W dzisiejszym arcyważnym meczu naszych Juniorów byliśmy świadkami niecodziennej skuteczności naszych chłopaków. Jak wiadomo bardzo często w tym właśnie aspekcie mieliśmy problemy ale dziś ( nie licząc początkowych 10 min.) byliśmy skuteczni w prawie 80 procent akcjach. Dlatego właśnie wynik jest tak kosmiczny. Optymizmem napawa także fakt, że w bardzo ważnym meczu nasza kadra juniorska potrafi się zmobilizować i wykazać się wysoką skutecznością. Wysoka wygrana jest także skutkiem tego, że Goście grali mecz w dziewięciu.

Pomimo tego, że graliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem już od pierwszych minut kilka razy bardzo groźnie zaatakowaliśmy Gości. Do 100 % sytuacji dochodzili Marcin, Kamil, Michał i Szymon lecz chłopaki jeszcze chyba się dokładnie nie rozgrzali. Szybka reprymenda ze strony ławki i chłopaków z defensywy sprawiła że od dziesiątej minuty meczu obejmujemy prowadzenie i wykorzystujemy już prawie każdą nadającą się sytuację. Bramki padały jedna za drugą i do pierwszego gwizdka wpadło ich aż 6 przy zerowej stracie.

Druga połowa to już była formalność. Grad goli jaki zafundowali nam juniorzy był efektem znakomitej gry ofensywnej. Zmęczeni zawodnicy Topora nie kwapili się do ambitnej gry i chcieli po prostu jak najszybciej skończyć mecz. Końcowy wynik 15 : 00.

Chyba nikt z zainteresowanych rozgrywkami w naszej Lidze nie przypuszczał, że takim wynikiem zakończy się konfrontacja naszej drużyny z Toporem. Drużyna, która zachwycała wynikami na początku rundy chyba straciła już animusz pod koniec tegorocznych rozgrywek. W każdym razie nic nie ujmuje znakomitej grze naszym Juniorom. Czeka nas jeszcze jeden mecz z drużyną z końca tabeli. Jeżeli założymy, że nie będzie przykrej niespodzianki w tym meczu to na koniec I rundy możemy się spodziewać miłej niespodzianki na szczycie tabeli.

Zawodnik meczu: KUCHTA KONRAD