Utworzono:

20.10.2014

Wicher 3 : 1 Cisy

Pierwsza porażka Juniorów.

Jadąc do Stróży wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężki mecz. Lokalna drużyna w ostatnich meczach spisuje się znakomicie zwłaszcza u siebie i dlatego właśnie spodziewaliśmy się ciężkiej konfrontacji. Na dodatek wszyscy mieliśmy w pamięci naszą wpadkę w ostatnim sezonie na boisku Wichra ( przegrana 7 : 1 )

Pierwsza odsłona tego spotkania pod względem widowiska do najciekawszych nie należała. Mało akcji podbramkowych z obydwu stron. Co prawda to my mieliśmy więcej sytuacji na połowie przeciwnika lecz na gole to się nie zamieniło. Do przerwy 0 : 0.

Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak cała pierwsza do momentu gdy nasi juniorzy popełniają w jednej akcji aż dwa błędy i Wicher wychodzi na prowadzenie. Środkiem pola naciera napastnik Gospodarzy, nie atakowany przez żadnego naszego zawodnika oddaje strzał, piłka po strzale odbija się od poprzeczki i wraca wprost na głowę innego napastnika Wichra, który celnie uderza do naszej siatki. Gospodarze z prowadzenia cieszyli się zaledwie dwie minuty, gdyż lewą stroną Michał mija trzech zawodników, dośrodkowuje na długi róg gdzie znakomicie zamyka akcję Mikołaj i strzałem w krótki róg wyrównuje wynik. Szansa na jakiekolwiek punkty w tym meczu została zmarnowana po tym jak rzut karny wykorzystuje Wicher i kilka minut później trzecia bramka dla Gospodarzy ustawia wynik spotkania.

Pierwsza przegrana w sezonie nie jest żadnym wstydem zwłaszcza, że graliśmy z bardzo dobrze przygotowaną drużyną. Musimy szybko wyciągnąć wnioski z tej przegranej i odpowiednio się nastawić na nasz kolejny mecz, który gramy z kolejnym trudnym rywalem jakim jest Topór Tenczyn. GŁOWY DO GÓRY CHŁOPAKI TO DOPIERO POŁOWA SEZONU I PRZED NAMI JESZCZE WIELE PUNKTÓW DO ZDOBYCIA :))))

Wyróżniony zawodnik Cisów : Dzidek Dawid.