Grzegorz Kuchta

12.10.2014

Cisy 14 : 0 Cyrhla

Juniorzy gromią w meczu z Cyrhlą i obejmują fotel lidera.

W swoim kolejnym meczu nasza młoda kadra wysoko pokonuje drużynę z Krzczonowa. Dzięki tej wygranej nasi Juniorzy prowadzą w tabeli i mają jeszcze jeden zaległy mecz. Na uwagę zasługuje fakt, że mecz został przerwany w 80 min z powodu zdekompletowania drużyny Gości.

Osłabiona drużyna Gości, która przyjechała do Sułkowic w ośmioosobowym składzie od pierwszych minut ustawiła się defensywnie. Widać było, że Ich założeniem jest jak najmniejsza porażka gdyż przedłużali wszystkie rozpoczęcia gry. Nasi zawodnicy na początku meczu mieli problemy z koncentracją zwłaszcza w ofensywie, gdyż zmarnowaliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji. Gdy Michał J. strzelił pierwszą bramkę otworzył się worek z bramkami i do gwizdka kończącego pierwszą połowę strzeliliśmy ich aż 5.

W drugiej połowie bramki wpadały prawie przy każdej akcji. Grad goli zafundowali nam nasi Juniorzy w końcówce meczu za sprawą Adriana B. i Kamila G. zabójczo skutecznych na zmęczonych zawodników Gości. Końcowy wynik 14:00

Juniorzy liderem !!! i jako jedyni bez porażki z najlepszym bilansem bramkowym. Chylimy czoła przed naszymi bohaterami.

Zawodnik meczu: GIBAS KAMIL

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKOŁAJA GOLONKI Z OKAZJI URODZIN !!!