Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

05.10.2014

Cisy 4 : 2 Tempo

Juniorzy pewnie wygrywają z Tempem i umacniają się w czołówce tabeli. Pokonanie bardzo mocnej ekipy z Rzeszotar, która także znajduje się w czołówce dodaje nam wiary w siebie i sprawia, że końcówka pierwszej rundy szykuje się bardzo emocjonująco.

Już od pierwszych minut Goście udawadniali, że przyjechali do Sułkowic po 3 punkty. Tempo było częściej przy piłce i konstrułowali więcej akcji ofensywnych. Nasze chłopaki także kilka razy groźnie atakowali lecz do żadnych stuprocentowych akcji nie dochodziliśmy. Pierwsza bramka wpadła po finezyjnym dograniu Szymona do Michała a ten prawą nogą przerzuca piłkę nad bramkarzem i otwiera wynik spotkania. Bramka wyrównująca wpadła po czasie jakim trwało wypowiedzenie przez naszego kapitana zdania " gramy od zera " i wynik 1 : 1. Jeden z nielicznych błędów jaki popełniła nasza defensywa wykorzystuje Tempo i mamy remis. Do przerwy jeszcze kilkakrotnie groźnie atakowaliśmy lecz brakło koncetracji w finałowym momencie. Do przerwy zero zero :)  ( według słów naszego kapitana)

Druga połowa już od pierwszych minut układa się po naszej myśli. Kilka bardzo dobrych akcji z naszej strony wywołało panikę wśród graczy Tempa. Pierwsze 15 min owocowało w naprawdę mocne akcenty naszych juniorów. Defensywa Tempa pękła po stałym fragmencie gry. Kamil G. dośrodkowuje z rzutu rożnego, najwyżej skacze Michał i strzela piękną bramkę z głowy. Po wyjściu na prowadzenie skupiliśmy się przez kolejne minuty na defensywie żeby niepowtorzyła się sytuacja z pierwszej połowy. Trzecia bramka wpada dla Cisów po strzale jaki zapamiętuje się do końca życia. Miejmy nadzieje, że nie jest to strzał życia Konrada Kuchty ale i tak gola jakiego zdobył z dystansu można nazwać "stadiony świata". Konrad wywalczył piłkę na połowie boiska i oddał strzał z 40 metrów, na dodatek z okolicy lini bocznej boiska. Kilka minut później rzut wolny dla Tempa. Bardzo niewygodny strzał, który jeszcze kozłuje przed interweniującym Michałem K, wpada do naszej siatki. Na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem Mikołaj Golonka wykorzystuje podanie od Michała i kończy strzelanie w dzisiejszym meczu. Bardzo dokładny strzał w róg bramki nie daje szans bramkarzowi. Tempo próbuje jeszce zmniejszyć straty ale nasza defensywa wykorzystała już limit błędów w tym meczu i wynik 4:2 utrzymuje się do końcowego gwizdka.

Wygrana z tak mocną drużyną jest dowodem na to, że nasi juniorzy są przygotowani do walki o najwyższe lokaty. Mamy świetną drużynę Juniorską ale przede wszystkim znakomitych piłkarzy, którzy godnie reprezentują nasz Klub. Gorące słowa uznania dla wszystkich naszych Juniorów za postępy jakie poczynili i wyniki jakie osiągają. GRATULACJE !!!

Zawodnik meczu :KUCHTA KONRAD

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO ROZGRYWAJĄCEGO KAMILA GIBASA Z OKAZJI URODZIN :)