ChKS Łódź Gospodarze

Jacek Walczyk Trener

trener99

26.12.2014

W sobotę 15 listopada rozegraliśmy ostatni w rundzie jesiennej, mecz sezonu 2014/2015. Naszym rywalem była drużyna z Mierzyna. Ostatnie miejsce w tabeli przyjezdnych, spowodowało lekceważące podejście do meczu. Wszystkim się wydawało, że przeciwnik się położy i bramki same będą się strzelały. Mecz zweryfikował taki stan umysłu naszych chłopców. Pomimokilku sytuacji bramkowych nic nie wpadło do siatki. Jak to w piłce bywa sytuacje niewykorzystane się mszczą.Pod koniec meczu sami zrobiliśmy rzut karny, podyktowany za nabicie w rękę kolegę z drużyny. Swoją szansę wykorzystali goście i bardzo cieszyli się ze zdobytych trzech punktów. Musicie Panowie zapamiętać, że im więcej pokory przed meczem, tym więcej radości po meczu. Mam nadzieję, że ta sytuacja przypomni wszystkim sezon, w którym awansował zespół z Pabianic do ligi wojewódzkiej. Przed nami przerwa zimowa,którą wszyscy zawodnicy odpowiednio przepracują, dając w ten sposób odpowiedź, czego oczekują po zakończeniu sezonu 2014/2015.