Iskra Przysietnica Gospodarze

Grzegorz Woźniak Trener

04.10.2014

Wyszarpane 3  punkty

10 październik sobota godzina 11:00 kolejny mecz drużyny juniorów starszych Sokoła Nisko.Tym razem zawitaliśmy do dalekiej Przysietnicy gdzie walczyliśmy o ligowe punkty z miejscową "Iskrą".Początek meczu to nieznaczna przewaga miejscowych ,którzy oddawali mniej lub bardziej groźne strzały z dystansu ,jednak my również byliśmy groźni po wrzutce Łukasza Sochy w pole karne gospodarzy piłka trafiła w słupek , a kilka minut później lewą nogą z około 16 metrów uderzał Kamil Wojtak ale dobrze spisał się bramkarz gospodarzy.Dalsza część pierwszej połowy to dużo walki w środku pola i brak klarownych sytuacji po obu stronach - do przerwy 0:0.Po zmianie stron mocniej zaatakowała drużyna "Iskry" ich napór narastał z minuty na minutę ,ale albo świetnie blokował strzały Tomek Wojnicki albo gospodarze nie mieli szczęścia-piłka po strzale jednego z zawodników Przysietnicy trafiła w słupek.Kiedy nasza gra przypominała "Obronę Częstochowy" wejście smoka zaliczył Czarek Powęska , który około 75 minuty piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Kamila Wojtaka wpakował do pustej bramki.Drużyna z Przysietnicy ruszyła do rozpaczliwego odrabiania strat , ale nieoceniony Wojtek Tyczyński pięknym strzałem z woleja z 40 metrów pokonał bramkarza Przysietnicy.W końcówce gospodarze oddali jeszcze jeden strzał na bramkę , który znów trafił w słupek.Dziękujemy drużynie z Przysietnicy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych meczach ligowych.

To zwycięstwo dedykujemy córeczce naszego trenera Grzegorza Woźniaka ,która przyszła na ten świat kilka dni temu !