Skład: Komor-Augustyniak,Paszczuk,Janowski-Łuczyński,Dec,Banach,Presona(Caban),Ogorzałek-Wójciuk(Cieślak),Karaś
Bramki:Karaś – 5’,38’ dla gospodarzy:75’-Bednara
Wójciuk- 26’,50’
Persona- 17’
O meczu można napisać że grała tylko jedna drużyna i był to Sygnał. Już pierwsza akcja naszej drużyny powinna zakończyć się golem, ale nieskutecznie strzelał Wójciuk, sytuacja ta powtórzyła się ponownie w 2’ . Jak powiada przysłowie do trzech razy sztuka i już w 4’ cieszyliśmy się z gola na 1:0 Karasia, który wykończył lewą noga akcje z prawej strony boiska. Nasz zespól posiadał cały czas przewagę która udokumentował golami - na 2:0 Persona w 17’, w 26’ na listę strzelców wpisuje się Wójciuk zaś dzieło zniszczenia w pierwszej połowie kończy swoją drugą bramką w 38’ Karaś. Druga połowa rozpoczęła się jak pierwsza- golem w 50’ Wójciuka – i mamy już 5:0 dla naszego zespołu. My gramy a zespól z Bogucina stara się nam przeszkadzać. W 66’ minucie po kuriozalnej decyzji sędziego czerwoną kartę otrzymuje Karaś i do końca meczu przychodzi nam grac w osłabieniu, ale to nie przeszkadza nam w konstruowaniu kolejnych akcji bramkowych –m.in. Ogorzałek strzela w słupek. Wraz z upływem czasu zespól Bogucina nie mając już nic do stracenia atakuje i w 75’ po strzale Bednary zdobywa honorowego gola. Wynik meczu pomimo sytuacji bramkowych dla obu drużyn już nie uległ zmianie. Wygrana w dzisiejszym meczu nawet przez moment nie podlegała dyskusji, i w znaczny sposób przybliżyła nas do awansu. Przed nami już tylko jeden mecz z Legionem Tomaszowice w sobotę na stadionie przy ul. Zemborzyckiej. Dzisiaj za trud włożony w mecz na wyróżnienie zasłużyła cała nasza drużyna która stanowiła monolit nie do ruszenia. Słowa uznania należą się też dla naszych kibiców który licznie wspierali nas podczas meczu w Bogucinie.