EKO Różanka
Andrzej Łagwa Trener

Emil Mikulski

16.05.2016

Po drobnym kryzysie beniaminek z Różanki wygrał kolejne spotkanie i potwierdził, że jest rewelacją sezonu. Niedzielny mecz lepiej rozpoczęli goście. Żukowski mógł szybko otworzyć worek z bramkami, ale przestrzelił. W końcu w 15 min.Damian Osoba silnym stałem pokonał Danielczuka. Jeszcze przed przerwą wyrównał niezawodny Chwedoruk, a tuż przed zejściem do szatni Spółdzielca mógł prowadzić 2:1. - W doskonałej sytuacji znalazł się Żukowski. Miną bramkarza, strzelił, ale jeden z zawodników EKO w ostatniej chwili zablokował futbolówkę - opowiada Damian Osoba. - Szkoda tej okazji, na pewno inaczej by się nam grało, gdybyśmy do przerwy prowadzili - dodaje. Po zmianie stron lepiej grała Różanka, która zasłużenie zwyciężył. Piękną bramkę w 58 minucie z 25 metrów strzelił Chwedoruk, filmowy był też czwarty gol dla SPS EKO. - Skrzydłem pociągnął Bojarczuk,ślicznie wrzucił piłkę w pole karne, a Skorupski strzelił głową nie do obrony. Cieszymy się z tego zwycięstwa, widać kryzys mamy za sobą - mówi Andrzej Łągwa, trener zespołu z Różanki, który po tym zwycięstwie wskoczył na podium chełmskiej ligi okręgowej.