Sparta Rejowiec Fabryczny Gospodarze

Andrzej Łagwa Trener

Emil Mikulski

18.04.2016

To był dobry mecz Sparty. Bartosz Bodys, grający trener gospodarzy nie ukrywał po meczu swojego zadowolenia z postawy sowich zawodników. - Zagraliśmy niezłą pierwszą połowę i dobre 25 minut drugiej - mówi. - Po zdobyciu czwartego gola w nasze poczynania wkradło się rozluźnienie, zrobiliśmy kilka zmian, ale najważniejsze, że zwycięstwo utrzymaliśmy do końca. Dla Sparty był to ważny mecz, bo wygrana powodowała, że zespół z Rejowca Fabrycznego przeskoczyłby rywala. -Spotkanie źle się zaczęło, gdyż goście pierwszą swoją akcje zakończyli golem, jednak później przycisnęliśmy przeciwnika i pod bramką Różanki było bardzo groźnie. Krystjańczuk trafił w poprzeczkę, dwie okazje zmarnował Sulowski, aż w końcu wyrównał Barabasz. Daniel był dzisiaj skuteczny, bo jeszcze dwa razy wpisał się na listę strzelców. Mógł zdobyć czwartego gola, ale nie wykorzystał okazji. W drugiej połowie w poprzeczkę strzelił też Kamil Rutkowski - opowiada B. Bodys. Trener gości Andrzej Łągwa porażkę swojej drużyny tłumaczy kontuzjami. - Moi zawodnicy zamiast jeździć na treningi, chodzą na masaże. Niestety, jest trochę urazów w drużynie, ale nie poddajemy się. walczymy dalej. W meczu ze Spartą popełniliśmy dużo prostych błędów w obronie, zanotowaliśmy wiele niecelnych podań, stąd też taki a nie inny wynik - stwierdził szkoleniowiec SPS EKO. Beniaminek, uznany za rewelacje jesieni, w tym roku nie zdobył jeszcze punktu.