Piotr Stadnicki Kierownik drużyny
Mariusz Łukawski Trener

AdminKoniczynka

29.09.2015

Wczoraj Koniczynka Ocice rozegrała mecz wyjazdowy z Sanną Zaklików. Nasi zawodnicy podbudowani zwycięstwem z Podwoliną pojechali po kolejne3 punkty. Pierwsza połowa meczu w wykonaniu zawodników z Ocic była dobra, co przyczyniło się do wyjścia na prowadzenie 0:1 w 20 minucie spotkania po golu Radka Maciągowskiego. Gospodarze mieli idealną sytuację by jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania bowiem dwóch zawodników wyszło z groźną kontrą. Zawodnik będący przy piłce zamiast strzelać zdecydował się podać do swojego kolegi, który niestety był na pozycji spalonej i ta akcja zakończyła się niepowodzeniem. Do przerwy zatem Koniczynka prowadziła 0:1. Po przerwie na placu gry zameldował się w barwach Koniczynki Łukasz Dziadura, który wszedł za Marcina Ordona. Wg opinii osób będących na meczu "Dziadek" dał dobrą zmianę i świetnie rozgrywał piłkę. Koniczynka pewnie wyszła do walki w drugiej połowie, bowiem już w 50 minucie Michał Łuciów podwyższył wynik na 0:2. Gospodarze nie byli w stanie zagrozić bramce Patryka Turka, bo gra naszego zespołu była zdecydowanie lepsza niż piłkarzy z Zaklikowa. Przypieczętowaniem pewnego zwycięstwa była bramka w 80 minucie Piotrka Drzewińskiego. Koniczynka pokonała Sannę i wywiozła z Zaklikowa 3 cenne punkty! Beniaminek z Ocic z meczu na mecz zaczyna grać coraz lepiej i ta gra może się podobać. Oby tak dalej!