EKO Różanka
Andrzej Łagwa Trener

Emil Mikulski

20.09.2015

W niedzielę 20 września 2015 o godz. 15:00 na stadionie w Izbicy odbył się mecz VI kolejki o mistrzostwo chełmskiej okręgówki między Ruch Izbica a SPS EKO Różanka.

Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:2. Był to wyrównany mecz, pełen walki i dużego zaangażowania obu drużyn. Mecz toczył się w bardzo ciężkich warunkach, boisko było strasznie nasączone wodą, miejscami tworzyły się kałuże na której piłka często stawała i utrudniała wyprowadzenie nie jednej akcji. Mimo to nie przeszkodziło to naszej drużynie w strzeleniu trzech bramek i zdobyciu ważnych trzech punktów. Bramka dla naszej drużyny w tym meczu strzelali Michał Kuczyński 2x i Patryk Błaszczuk. Pierwsza z nich padał w 17 minucie po dobrym prostopadłym podaniu po ziemi za plecy obrońców przez Patryk Błaszczuka do Michał Kuczyńskiego ten mając na drodze tylko bramkarza drużyny przeciwnej strzelił precyzyjnie w krótki róg bramkarza i mieliśmy 1:0. Druga bramka padła w 65 minucie spotkania po kolejnym bardzo dobrym tym razem górnym podaniu za plecy obrońców przez Patryka Błaszczuka do Michała Kuczyńskiego , ten strzałem z pierwszej piłki przelobował bramkarza gospodarzy i piłka znalazła się w siatce bramki gospodarzy. Trzecia zaś bramka padła w 90 minucie spotkania po pięknym strzale w samo okienko bramki z 25 m przez Patryka Błaszczuka. Nasz zespół po tym zwycięstwie awansował w tabeli ligi okręgowej o jedną pozycje i aktualnie zajmuje 7 pozycje z dorobkiem 10 punktów.