Autor:

LKS Wesoła

Utworzono:

30.03.2020

Wygrywamy w kolejnym meczu z czego należy się cieszyć ale ta wygrana wcale nie przyszła aż tak łatwo jakby sugerował wynik. Goście z Górek postawili swoje warunki.....

11.Paweł Pezdanbramka (2 asysty)

Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo niemrawo, sporo niedokładności i nerwowości po naszej stronie dało się zauważyć, czego wynikiem była śmielsza gra ekipy z Górek którzy chwilami lepiej operowali piłką w środkowej części boiska.Bramkę zdobywamy w 20 minucie,po dośrodkowaniu Pezdana na 5m gdzie Brożek strzałem głową wyprowadza nas na prowadzenie.Ogólnie pierwsza połowa była bardzo wyrównana, każda z drużyna miała swoje okazje. Dwa rzuty wolne z około 20m mieli Górczanie. Poprzeczkę i słupek po strzałach Pezdana mieli miejscowi. Lecz te dogodne sytuacje nie znajdowały drogi do bramki. Do przerwy wynik 1-0 się nie zmienił.

Druga połowa zapowiadała się więc bardzo emocjonująco ponieważ ani gospodarze nie mogli być pewni wygranej ani gości porażki. Goście znów mieli więcej dokładnych podań w środkowej części, lecz nic z tego nie wynikało. W 57 min Pezdan obsługuje Lubasa która na raty ale jednak umieszcza piłkę w siatce. Od tamtego czasu zauważalna stała się nasza przewaga. Czego wynikiem są kolejne gole, na 3-0 strzela Pezdan głową z bliskiej odległości, po dograniu bodajże W. Drewniaka. W kolejne trafienia także jest zamieszany Witek który najpierw wykłada Lubasowi,następnie sam kończy. Górki również miały swoje okazje, kilka rzutów wolnych z bocznych sektorów, lecz najkorzystniejsza okazję mieli w końcówce. Hędrzak zagrał w pole karne na 10m i mimo kilku swoich kolegów stojących w polu karnym nie pada honorowe trafienie. Wszyscy się minęli z piłką...

Także BRAWO Panowie za walkę i zaangażowanie 3 oczka pozostają w Wesołej. Nadal liczymy się w walce o serię B.