Śniegocki Marcin przepychanka z zawodnikiem gości

Paweł Karpowicz Trener
Marcin Końpa Kierownik drużyny

Maverick

19.04.2015

Dramat to mało powiedziane to był prawdziwy horror przy botanicznej a w głównej roli wystąpił sędzia Szczypiński który nie panował nad tym co działo się na boisku ! Nawet uderzenie pięścią w twarz Śniegockiego skończyło się tylko żółtą kartką ! Ale zacznijmy od początku

Już w 6 minucie spotkania powinno być 1:0 ale będącemu sam na sam Śniegockiemu podskoczyła piłka i nie czysto trafił w piłkę ! W 12 minucie doskonałą okazje miał Piotr Rutkowski ale z 11 metrów strzelił wysoko nad poprzeczką ! Do 33 minuty braniewianie przeważali ale to co się stało w 33 minucie tego nie umie chyba nikt wytłumaczyć zawodnik gości zagrywa górną piłkę wzdłuż bramki ta przelatuje nad Ptakiem i wydawało się że wyleci za boisko, ale wiatr wiał bardzo mocno i wepchnął futbolówkę do bramki 0:1 Strzelcem Gałązka ! Od tego momentu Braniewianie ruszyli do ataku aby odrobić straty ale w pierwszej połowie wynik nie uległ zmianie ! Po przerwie Zatoka atakowała i nie podzielnie rządziła przy botanicznej bardzo grę braniewskiej drużyny ożywiło wejście Piotra Lewandowskiego na murawę i to po faulu na nim Marcin Śniegocki zdobywa piękną bramkę na 1:1

W 64 minucie goście mogli wyjść na prowadzenie ale kapitalną obroną popisuje się Tomasz Ptak który odbija piłkę na rzut rożny ! W 67 minucie Piotr Lewandowski strzela z rzutu wolnego na bramkę do piłki głową dochodzi Matelski kapitalnie uderza, ale futbolówka wylądowała na słupku Murawskiego ! W 72 minucie faulowany był Daniel Komorowski do rzutu wolnego z 17 metrów podchodzi ponownie Śniegocki i strzela przepiękną bramkę "Stadiony Świata" i wyprowadza Zatokę na prowadzenie.

Kiedy wszyscy byli już pewni że trzy punkty zostaną w Braniewie przychodzi minuta 89 niby nie grozna sytuacja a Przemysław Gruszka zbyt lekko zagrywa głową do Tomasza Ptaka piłkę przejmuje Łapiński i strzela obok bezradnego Ptaka ! Nie wiele brakowało a Mamry zdobyły by 3 punkty doskonałej okazji nie wykorzystuje napastnik gości a sędzia zakończył spotkanie

W Tym spotkaniu sędzia pokazał 8 żółtych kartek 1 czerwoną (powinny być co najmniej 2)