Alfa Siedliska Gospodarze

Rafał Mikoś Trener

daniel pe

21.04.2015

Zawodnicy LKS Świebodzin wygrali 1-3 swój pierwszy meczw rundzie rewanżowej z niżej notowaną drużyną Alfy Siedliska. Spotkanie to nie należało do łatwych, ponieważ gospodarze skupilisię na obronie, sporadycznie wyprowadzając kontry. Warto podkreślić że tego dnia znakomicie dysponowany był bramkarz Alfy, który obronił dwa rzuty karne. Przed przerwą udało się uzyskać prowadzenie naszej drużynie po strzale Dawida Szczerby. W drugiej części spotkania obraz gry wciążnie uległ zmianie i stroną przeważającą była drużyna przyjezdnych. Po jednej z kontr i błędzie w grze defensywnej udało się zdobyć bramkę gospodarzom. Sytuacja ta mobilizująco wpłynęła na drużynę Świebodzina, która zdołała trafić tego dnia jeszcze 2 bramki za sprawą Dawida Szczerby i Tomasza Barczaka.