Autor:

Z.K.

Utworzono:

14.06.2015

1' - rzut rożny po kontrze Piasta

6' - groźna akcja na 16m od naszej bramki-Szombier wybija piłkę głową

11'- akcja Piasta i rzut rożny po którym Maro głową przenosi piłkę ponad bramką

13' - bramkarz Gospodarzy ubiega Oskara

14"-zmarnowana akcja Szombierek po błędzie obrony

17' - rzut rożny dla Szombierek

18'- po solowej akcji Marka piłka ląduje poza bramką Gospodarzy

19' - Seba do Maćka, ten do Oskara, który oddaje strzał ale piłkę łapie bramkarz Gospodarzy

23' - Oskar w sytuacji sam na sam nie pokonuje bramkarza

26'- rzut rożny dla Szombierek po strzale obronionym przez Szombra

28' - w polu karnym zostaje faulowany Maro. Sędzia dyktuje rzut karny. Wykonawcą sam poszkodowany. Strzał ala Pirlo i 1-0 dla Piasta

35'- jeden z kolejnych strzałów w kierunku bramki Szombierek. Piłka zostaje zablokowana przez jednego z zawodników Szombierek

36' - akcja Wicia po której piłka wychodzi na rzut rożny

39' - akcja Szombierek w której łatwo daje ograć się Seba ale na szczęście nadal prowadzimy 1-0

40"-sędzia kończy pierwszą połowę

41'-zmiana w bramce Piasta Szachu za Szombra

43'-rzut rożny dla Piasta

44'-akcja Piasta

45'- Szymon strzela mocno z dystansu, piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi poza boisko

46'- Oskar po zamieszaniu w polu karnym Szombierek umieszcza piłkę w bramce i prowadzimy 2-0

47'-potrójna zmiana w drużynie Piasta (Skiba za Dawida, Zwierzu za Bartka i Koti za Starzyna)

48'- gruby podaje do Bartka przed którym jest tylko bramkarz Szombierek. Próba przelobowania bramkarza ale ten z wielkim wysiłkiem kieruje piłkę poza boisko. Rzut rożny dla Piasta

50'-Zwierzu próbuje pokonać bramkarza strzałem głową ale robi to za lekko i bramkarz łapie piłkę

51'-rzut rożny Piast

52'-akcja Wicia, który wrzuca piłkę w pole karne, piłka dochodzi do Zwierza ale ten źle w nią trafia

55'-Marek strzela na 3-0

56'-błąd bramkarza, piłkę przejmują Gospodarze ale nie wykorzystują prezentu. Szachu podczas ofiarnej interwencji nabawił się kontuzji nadgarstków

60'- Seba do Maćka, ten do Zwierza i Zwierzu nie marnuje okazji podwyższając wynik na 4-0

66'-już drugi raz sędzia dyktuje rzut karny dla Piasta w tym meczu. Tym razem za faul na Zwierzu. Ponownie wykonawca Maro. Po strzale piłka wychodzi na aut.

68'-Gospodarze grają coraz bardziej nerwowo. Ostro zostaje faulowany Maciek

68'- jeszcze w tej samej minucie Maciek ni to strzał, ni to podanie wrzuca piłkę za "kołnierz" bramkarzowi Szombierek i mamy 5-0

73'-strzela Wiciu, nieco za wysoko nad bramką

74'-rzut rożny dla Piast, duże zamieszanie i Oskar zdobywa kolejna bramkę dla Piasta 6-0

77'- Zwierzu oddaje strzał po którym mamy kolejny rzut rożny

80'- sędzia kończy mecz