LKS Wesoła Zadąbrowie - Pogórze Rokietnica

Patryk Marut

WESOŁAZADĄBROWIE

18.12.2014

W sobotę 6. czerwca Wesoła Zadąbrowie wygrała na własnym boisku z ostatnią drużyną tabeli Pogórzem Rokietnica. Spotkanie przyciągnęło na stadion zaledwie garstkę kibiców, którzy obserwowali słabą grę obu zespołów. W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy, choć sytuacji zwłaszcza pod bramką Pogórza nie brakowało. Niezłych okazji nie wykorzystali kolejno Hołub, Noga oraz Tyrawski. Spotkanie rozstrzygnęło się tuż po przerwie, gdy celne podania Roberta Tyrawskiego wykorzystali Konrad Demski i Kamil Hołub (obaj na zdj. od prawej). Drużyna z Rokietnicy czekała na swoje trafienie do 90. minuty. Błąd w obronie naszego zespołu na bramkę zamienił Marek Pawłowski (na zdj.). W meczu z Rokietnicą nie zagrał Daniel Nykiel (wesele), dopisując się do listy nieobecnych, na której znajdują się już: Andrejko, Wach, Zięba, Łoś, G. Tyrawski, Lonc, Fujarowicz. Zwycięstwo z najsłabszą w tym sezonie Rokietnicą nie przedłużyło jednak nawet matematycznych szans na utrzymanie się naszego zespołu w lidze. Na 2. kolejki przed końcem rozgrywek nasze straty wynoszą aż 9 punktów, a to oznacza jedno - Wesoła ponownie zagra w A klasie.