Beskid Brenna Gospodarze

Roman Cichosz Kierownik drużyny

Wojciech Giza

22.11.2014

Zwycięstwem jeden do zera zakończyła się wczoraj nasza wyprawa do Brennej. Zwycięskiego gola w 85 minucie spotkania strzelaKarol Janiszewski.
Skład Spójni:
Prostacki - Olszar, Piguła, Król, Pieszka (86' Kołodziej P), Nowak S, Nowak T, Kopiec, Cichosz, Mrówka (66' Gieglis), Kiełkowski (73' Janiszewski).
Skrót meczu kliknij

"Faworytem spotkania w Brennej byli goście z Zebrzydowic, gospodarze jednak nie raz już pokazywali, że żaden rywal nie jest im straszny.
Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi gości. Gospodarze ograniczali się do pojedynczych ataków. W 23 minucie groźnie na bramkę Krzyżowskiego uderzał Tomasz Nowak. Do końca pierwszej połowy, pomimo stwarzanych sytuacji, drużynie goście nie udało się pokonać bramkarza Beskidu.
W drugiej części gry do słowa zaczęli dochodzić gospodarze. Jednak pomimo prób i walki z przodu Wojciecha Strusia, wynik pozostawał bez zmian. Goście z minuty na minutę jednak odzyskiwali pole gry i stwarzali, co raz to groźniejsze akcje pod bramką Krzyżowskiego. W 85 minucie dośrodkowanie z lewej strony Kopca wykorzystuje, uderzeniem z pierwszej piłki, wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko, Karol Janiszewski. Gospodarze po chwili zdołali wyrównać, jednak arbiter dopatrzył się pozycji spalonej.
Wygrana pozwoliła Spójni obronić pozycję wicelidera i zbliżyć do Drogomyśla na odległość jednego punktu. Beskid pozostaje piąty." beskidzkapiłka.p