Mariusz Ryczan

Rafał Wach Trener

WESOŁAZADĄBROWIE

08.11.2014

W niedzielę 17. sierpnia Wesoła Zadąbrowie zremisowała 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Wiarem Huwniki. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna z Zadąbrowia. W 13. minucie atomowym uderzeniem z dystansu bramkarza Wiaru pokonał Konrad Demski. Jeszcze w pierwszej połowie wynik meczu powinien podwyższyć Maciej Karaś, który nie wykorzystał świetnej akcji Kamila Hołuba. Wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy ograniczyli Wesołą do gry na własnej połowie. Bramkę wyrównującą, 5. minut przed końcem spotkania zdobył Mariusz Ryczan, wykorzystując błąd naszej obrony. Mecz Wesołej z 9. drużyną ubiegłego sezonu zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Remis na boisku w Huwnikach uplasował naszą drużynę z 4. punktami na 5. miejscu w ligowej tabeli, oraz pozwolił gospodarzom w sięgnięciu po pierwszy punkt w nowym sezonie. Wesoła wystąpiła w Huwnikach w identycznym ustawieniu jak w pierwszym spotkaniu. W kadrze meczowej zabrakło jednak P. Zięby oraz D. Nogi.