LKS Batycze
LKS Batycze

WESOŁAZADĄBROWIE

12.12.2014

W niedzielę 10. sierpnia Wesoła Zadąbrowie pokonała w meczu inauguracyjnym drużynę LKS-u Batycze 3:0. Pierwsza bramka naszego zespołu padła w 23. minucie. Dośrodkowanie Rafała Wacha z prawej strony boiska nieczystym trafieniem głową na bramkę zamienił Kamil Hołub. Goście z Batycz do wyrównania powinni doprowadzić już w 30. minucie, jednak "dobitki" po uderzeniu z rzutu wolnego nie wykorzystał Krzysztof Żołnierz. Druga część spotkania rozpoczęła się od kolejnej akcji Rafała Wacha, której nie wykorzystał, wracający do drużyny, Maciej Karaś. Podwyższenie wyniku nastąpiło jednak w 58. minucie meczu. Rzut wolny pośredni z okolic "szesnastki", podyktowany za niesportowe zachowanie bramkarza gości, mocnym uderzeniem na bramkę zamienił Konrad Demski. Zwycięstwo naszej drużyny przypieczętował Hołub, wykorzystując indywidualną akcję Demskiego. Wesoła Zadąbrowie wysokim zwycięstwem z 6. drużyną ubiegłego sezonu udanie wróciła do rozgrywek przemyskiej A klasy. Pierwsze zwycięstwo po powrocie do roli grającego trenera zanotował Rafał Wach. Debiut w drużynie Wesołej zanotowali Kamil Łoś, Radosław Jaroch oraz Sebastian Gerczak. Na uwagę zasługuje również szeroka ławka rezerwowych naszego zespołu. W kadrze meczowej zabrakło po za tym takich zawodników jak: D. Noga, T. Andrejko i K. Lonc. W najbliższych meczach na boisku nie zobaczymy z kolei Patryka Maruta, który nabawił się kontuzji w ostatnim sparingu z Duńkowicami.