Autor:

john

Utworzono:

15.11.2014

W dniu 15.11.2014r.(sobota) o godzinie 11:30 rozegraliśmy ostatni mecz rewanżowy 14 kolejki z GKS Gieksa Katowice. Mecz rozpoczął się od samego początku gry dość dobrze z wolą walki naszych zawodników chcących wygrać mecz, co dowodem była w 9 minucie gry bramka naszego kapitana drużyny Jakuba Pasieki, niestety okazała się bramką honorową, bo przeciwna drużyna strzelała nam kolejne bramki w pierwszej połowie gry (1:2), a w drugiej połowie padły kolejne bramki. Wynik meczu był 1:6 dla Gieksy.

Drużyno głowa do góry!!! należy wsiąść się w garść i trenować,trenować "Trening czyni mistrza" i w następnym sezonie pokazać na co stać naszą drużynę,wspólnymi siłami możecie wdrapać się na sam szczyt (PAMIĘTAJCIE!!!).