LKS Leśna Gospodarze

woler

03.11.2014

Leśnej przełamanie z Beskidem [A Żywiec]

W rozegranym awansem spotkaniu Klasy A Żywiec, liderująca Leśna podejmowała niżej notowanych rywali z Gilowic. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze i to oni, deklasując gości, zainkasowali komplet oczek.

Na pierwszą bramkę kibice miejscowej drużyny czekali zaledwie trzy minuty, na prowadzenie wyprowadził ich Łukasz Łodziana. Kolejne minuty opływały pod znakiem prób gospodarzy, starających się wynik podwyższyć. Sztuka ta udała się w 22 minucie gry, ponownie do siatki gości trafia Łodziana.

Przed przerwą na listę strzelców zdołał się jeszcze dwukrotnie zapisać Marcin Malciak, pokonując Bąka w 29 o 35 minucie. Od 45 minuty spotkania Beskid zmuszony był grać w osłabieniu po czerwonej kartce Łukasza Barcika i staje się jasne, że to gospodarze, w meczu tym, odniosą jedenaste zwycięstwo w tej rundzie.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja Leśnej. Zespół trenera Szymali zadanie miał o tyle ułatwione, gdyż w 64 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Piotr Kruczyński i ostatnie 26 minut zespół przyjezdny grał w dziewiątkę. W 69 minucie wynik podwyższa Maciej Krysta, szóstą bramkę zdobywa dla Leśnej Lach Filip, a wynik ustala dwoma kolejnymi trafieniami Marcin Malciak w 74 i 80 minucie.

Leśna zwiększa swoją przewagę do dziewięciu punktów, Beskid jest dziewiąty.

źródło: beskidzkapilka.pl