LKS Leśna Gospodarze

Łukasz Biegun Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Łukasz Biegun Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Podhalanka Milówka
Paweł Mentel Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
Mateusz Pawlus Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Arkadiusz Witos Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Dariusz Lach Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego

Sebastian Szymala Trener
Piotr Raczek Kierownik drużyny
Piotr Miś Trener

woler

30.10.2014

Leśnej kolejna punktów strata [A Żywiec]

Przed tygodniem liderująca Leśna podzieliła się punktami w Ujsołach, tracąc po raz pierwszy w sezonie punkty. W niedzielne popołudnie, zespół prowadzony przez trenera Szymalę podejmował u siebie Podhalankę Milówka i chyba mało kto sądził, że spotkanie to zespół gospodarzy może przegrać.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy. W 30 minucie jedenastkę na bramkę dającą prowadzenie zamienia Andrzej Kowalczyk. Druga połowa to utrzymywanie prowadzenia przez Leśną aż do 69 minuty, gdy do remisu doprowadza Arkadiusz Witos. Pomimo straty bramki Leśna wciąż dąży do zdobycia gola numer dwa, ale co nie udaje się miejscowym, powiodło się gościom.

W 78 minucie Łoboza pokonuje Marek Skrok i to Milówka prowadzi, a na domiar złego czerwoną kartkę, minutę później, otrzymuje Łukasz Biegun i gospodarze muszą sobie radzić w osłabieniu. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i punkty w komplecie jadą do Milówki, co oznacza pierwszą porażkę w sezonie drużyny LKS Leśna.

Przegrywając Leśna utrzymała prowadzenie w tabeli, Podhalanka pozostaje na miejscu czwartym.