Muńcuł Ujsoły Gospodarze

woler

20.10.2014

Pierwsza strata lidera [A Żywiec]

W meczu Muńcoła Ujsoły z Leśną mało kto spodziewał się innego wyniku, aniżeli pewna wygrana lidera. Spotkanie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Szymali wręcz idealnie, druga połowa jednak sprowadziła zespół przyjezdny na ziemię.

Goście rozpoczęli mecz od dwóch bramek, zdobytych w 16 i 20 minucie odpowiednio przez Arkadiusza Urbańskiego i Marcina Marciniaka. Zespół z Leśnej zadanie miał o tyle ułatwione, iż od 16 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce Szymona Szczotki.

W drugiej połowie siły się wyrównały. W 50 minucie w polu karnym Leśnej fauluje Mateusz Sewera i po otrzymaniu drugiej żółtej kartki zmuszony jest udać się pod prysznic. Gospodarze wykorzystali nadarzającą się okazję, w postaci rzutu karnego i po celnym uderzeniu Marka Bułki zdobyli bramkę kontaktową. Na kwadrans przed końcem gry piłkę w bramce gości umieszcza Marcin Cokot i gospodarze doprowadzają do wyrównania.

Remis nie przeszkadza Leśnej w pewnym prowadzeniu nad rywalami, Ujsoły pozostają szóste.

źródło: beskidzkapilka.pl