Autor:

Gabriel Kopta

Utworzono:

19.10.2014

Kilka tygodni temu na boisku rywala Dalin zwyciężył 15:0, wiec stwierdzenie, że biało-zieloni byli faworytem rewanżowej konfrontacji nie było zbyt odkrywcze. Gospodarze podeszli jednak do meczu bardzo skoncentrowani, mając na uwadze, że rywale w ostatnich dwóch kolejkach zainkasowali komplet punktów. Dalin od początku posiadał inicjatywę w meczu i konsekwentnie dążył do zdobycia pierwszej bramki. Wynik spotkania otwarł w 11 minucie Jacek Górszczak, który dobił piłkę do pustej bramki, wykorzystując bardzo dobre dogranie kolegi z zespołu. Następne dwa gole to dzieło niezwykle skutecznego w ostatnich meczach Daniela Topy. Najładniejszą bramkę w tej części spotkania zdobył Dawid masłowski, który zdecydował się na strzał z dystansu, a doskonale uderzona futbolówka wylądowała w „okienku” bramki Radziszowianki. W drugiej połowie Dalin kontrolował przebieg rywalizacji , strzelając ambitnie grającym rywalom kolejne cztery gole. W najbliższą sobotę biało-zieloni udają się do Mogilan, gdzie mogą zapewnić sobie zwycięstwo w II grupie pierwszej ligi okręgowej i możliwość gry o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.