Prokocim Kraków Gospodarze

Kazimierz Wincenciak Trener

Gabriel Kopta

12.10.2014

Na boisku KKS Prokocim Kraków spotkały się drużyny, których mecze w ostatnich sezonach zawsze pełne były emocji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Gospodarze podbudowani efektownym zwycięstwem nad Puszczą Niepołomice, za wszelką cenę chcieli zainkasować kolejne punkty. Dalin Myślenice, będąc liderem II grupy pierwszej ligi okręgowej juniorów młodszych, również chciał potrzymać passę efektownych zwycięstw. W sobotnie przedpołudnie, drużyny wybiegły na boisko mając wzajemny respekt do siebie i w początkowych fragmentach meczu skupiły się głównie na uważnej grze w obronie i czyhaniu na błędy rywala. Pierwszy zaatakował Prokocim, ale biało-zieloni dobrze wykonywali swoje zadania w defensywie, odpowiednio kierowani przez swojego kapitana. W 11 minucie bardzo przytomnie zachował się Daniel Topa, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców gospodarzy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem silnym strzałem otworzył wynik meczu. Po zdobyciu gola, Dalin w dalszym ciągu skutecznie realizował założoną przed meczem taktykę i jeszcze dwukrotnie umieścił piłkę w bramce przeciwników. Drużyna KKS Prokocim, w drugiej połowie, chciał odwrócić losy meczu, ale naprzeciw siebie miała niezwykle dobrze usposobionych rywali. Kolejne bramki, które biało-zieloni zdobywali po efektownych akcjach, dosyć szybko odebrały nadzieję gospodarzom na korzystny wynik. Dalin potwierdził w tym meczu, że jest w odpowiedniej dyspozycji, a seria zwycięstw nie jest dziełem przypadku. Cały zespół zaprezentował się poprawnie w każdej formacji, a zawodnicy tworzyli na boisku dobrze rozumiejący się kolektyw. Już w najbliższy wtorek, Dalin Myślenice rozegra kolejny mecz, podejmując na własnym boisku Radziszowiankę Radziszów.