Dalin Myślenice Gospodarze

Kazimierz Wincenciak Trener

Gabriel Kopta

05.10.2014

Meczem z Skawinką Skawina, biało-zieloni rozpoczęli rundę rewanżową w II grupie I ligi okręgowej juniorów młodszych. Od pierwszego gwizdka sędziego Dalin przeważał w tym spotkaniu, ale dopiero w 18 minucie objął prowadzenie. Rzut rożny wykonywał Patryk Makusek, a w polu karnym największym sprytem wykazał się Marcin Kluska i strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Gol ten zdecydowanie uspokoił grę gospodarzy, a przeprowadzane przez nich akcję były coraz groźniejsze. W 25 minucie wynik podwyższył ponownie Marcin Kluska, który zamknął skutecznym uderzeniem zespołową akcję swoich kolegów. Do końca pierwszej połowy biało-zieloni zmarnowali kilka świetnych sytuacji podbramkowych. Męska rozmowa w szatni podziałała mobilizująco na zawodników Dalinu, którzy w drugiej połowie zdecydowanie poprawili skuteczność, aplikując przeciwnikom siedem bramek. Trzeba podkreślić, że nasi zawodnicy pokazali kilka świetnych akcji, zarówno zespołowych jak i indywidualnych, a postawa całej drużyny daje nadzieję na jeszcze lepszą grę w kolejnych meczach. Już za tydzień Dalin Myślenice udaje się do Krakowa na ważny mecz z KKS Prokocim.
Bramki:
1:0 Kluska – głową, 18 min. (asysta Makusek)
2:0 Kluska 25 min. (asysta Makusek)
3:0 Chrzanowski 48 min. (asysta Masłowski)
4:0 Kluska 50 min. (asysta Chronowski)
5:0 Kluska 56 min. (asysta Chrzanowski)
6:0 Makusek 60 min.
7:0 Masłowski 62 min.
8:0 Galas 65 min.
9:0 Makusek 73 min. (asysta Chrzanowski)

Dalin: Żaba – Górszczak (Jękot 70 min.) , Kopta, Florczyk, Lelito – Makusek , Masłowski (Drozdowicz-Nita 65 min) , Chrzanowski , Chronowski - Topa (Masłowiec 55 min), Kluska (Galas 60 min) .